0
امام جمعه کوهسرخ: دهه فجر یادآور دست قدرت الهی است

امام جمعه کوهسرخ: دهه فجر یادآور دست قدرت الهی است

 

امام جمعه کوهسرخ: دهه فجر یادآور دست قدرت الهی است


امام جمعه بخش کوهسرخ کاشمر صبح چهارشنبه در جلسه ستاد دهه فجر این بخش ضمن بیان این مطلب گفت: درست است که بسیاری از طرح ها و پروژه های عمرانی در این ایام به بهره برداری می رسد اما همیشه باید متوجه این موضوع بود که در این ایام مردم نصرت الهی را حس کردند و زوال طاغوت هم بدون نصرت الهی محقق نمی شد.
حجت الاسلام و المسلمین ارژنگ افزود: باید در این ایام به نسل جوان که در روزهای انقلاب نبودند و ندیدند گفت که چه زحماتی برای انقلاب و امنیتی که امروز وجود دارد کشیده شده است و در این راستا وظیفه مسئولان بیشتر از همه است.
وی ادامه داد: باید مراسم مختلف دهه فجر با شکوه بیشتر برگزار شود تا خدای نکرده این حادثه عظیم که تحولی بنیادی در کشور ما بوده است به فراموشی سپرده نشود و مردم، قدر آنچه به دست آورده اند را بدانند چرا که امروز این نعمت بسیار بزرگی است که مردم خودشان برای خودشان تصمیم بگیرند.
امام جمعه کوهسرخ خاطرنشان کرد: شعور اجتماعی و ولایتمداری مردم کوهسرخ همیشه زبانزد بوده و هر جا نیاز به حضور مردمی بوده است مردم این منطقه پیشگام بوده اند.
بخشدار کوهسرخ هم در این جلسه با بیان اینکه در اکثر قریب به اتفاق روستاهای این بخش برنامه های ویژه دهه فجر پیش بینی شده است اظهار داشت: گلباران تمثال حضرت امام(ره) در ۱۲ بهمن ، نشست بصیرتی مخصوص خواهران ، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، فضاسازی مناسب در سطح شهر و اجرای برنامه های ورزشی و متنوع از جمله برنامه های دهه فجر در بخش کوهسرخ خواهد بود.
در پایان این جلسه کمیته های مختلف ستاد دهه فجر کوهسرخ تعیین و مسئولان آن ها معرفی شدند.
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود