صفحه اصلی > گزارش ویژه > مسابقات انتخابی والیبال و دومیدانی خراسان رضوی آغازخواهدشد

مسابقات انتخابی والیبال و دومیدانی خراسان رضوی آغازخواهدشد


26 مرداد 1394. نویسنده: kashmar
مسابقات انتخابی والیبال و دومیدانی خراسان رضوی آغازخواهدشد
بنا به این گزارش دبیرهیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان کاشمر ؛ در این سری از مسابقات آمادگی و انتخابی 26 تیم از روستاههای شهرستان های مشهد،گناباد،کلات،سبزوار،زاوه،رشتخوار،درگز،خوشاب،خواف،خلیل اباد،چناران،جغتای،کاشمر،جوین،سرخس،نیشابور،فیروزه،طرقبه،تربت جام،فریمان،قوچان،بردسکن،باخرز،بجستان،تربت حیدریه،مه ولات حضور دارند.گفتنی است: ساعت 16 روز یکشنبه 25 مرداد ماه حداکثر زمان پذیرش بوده و در ساغت 17 قرعه کشی بین تیم ها و همچنین ساعت 18 شروع مسابقات می باشد. شایان ذکر است:در والیبال دو ست از سه ست لحاظ خواهد شد و تیمی که به امتیاز 15 در هر ست برسد برنده خواهد شد وتیم های بازنده ضبح روز 26 مرداد به شهرستان های خود باز خواهند گشت.
همچنین قابل توجه که تیم برنده بعد از اتمام مسابقات و تمرین مختصری 27 مرداد مستقیما از گناباد به استان خراسان جنوبی مسابقات منطقه ایی اعزام خواهدشد.
شایان ذکر است تا این لحظه خبرهای رسیده از تیم کاشمر با 4 برد مقابل شهرستان های سبزوار - مشهد - مه ولات و خواف برنده و فردا صبح دو شنبه جهت دیدارنهایی به مصاف تیم بجستان می روند ؛ بازیکنان تیم کاشمر از روستاههای 1- فروتقه 2- عارف آباد 3- فرگ 4- قوژد 5- محمدیه 6- تربقان از بخش مرکزی و 8- یکنفر از مرکز بخش کوهسرخ در مسابقات حضور دارند.

 


بازگشت