صفحه اصلی > خبرها / اجتماعی > دیدار مسئولین قضائی با امام جمعه کوهسرخ

دیدار مسئولین قضائی با امام جمعه کوهسرخ


2 تیر 1395. نویسنده: طباطبایی
دیدار مسئولین قضائی با امام جمعه کوهسرخ

حجت الاسلام دهقانی  امام جمعه کوهسرخ  ضمن قدردانی از مسئولین قضایی منطقه کوهسرخ  این هفته را به آنان تبریک گفت و افزود: سعیکم مشکور خداوند قوه مضاعف به شما دهدتا بتوانید حقوق الناس، امر مهمی است که به عهده دارید به خوبی انجام دهید. و در دستگاه الهی در مقابل حق تعالی روسفید باشید.
در ادامه به شخصیت دکتر بهشتی اشاره نمود و رعایت نظم را از خصوصیات بارز شخصیت والای ایشان‌ عنوان کرد.
امام جمعه کوهسرخ اظهارداشت: تسریع در اجرای احکام، تشکیل کارگروه پیشگیری از وقوع جرم، برخورد قاطع، باصلابت و با سرعت در برابر مجازات آثار اجتماعی خوبی را در بردارد.
ایشان از برخورد قاطعانه و اجرای حکم سریع مسئولین قضایی ، تشکر و قدردانی نمود و گفت این مهم اسباب رضایت مردم را فراهم نموده است.
امام جمعه کوهسرخ بابیان مطلبی درخصوص تظاهر به روزه خواری در ماه مبارک رمضان تأکیدکرد: با افرادیکه در ملأعام تظاهر به روزه خواری می کنند برخورد قاطعانه شود.
در ادامه  این دیدار حجت الاسلام نجف زاده ریاست دادگاه کوهسرخ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و در رأس آن شهید مظلوم دکتر بهشتی(ره) به ارائه گزارش مختصری از عملکرد دستگاه قضائی بخش کوهسرخ  پرداخت وتعامل بین امام جمعه ومسئولین بخش را یکی از نکات پیشرفت این دستگاه دانست

دیدار مسئولین قضائی با امام جمعه کوهسرخ
بازگشت