صفحه اصلی > خبرها / شهرداری > پیام تشکر شهردار ریوش از مردم و مسئولین

پیام تشکر شهردار ریوش از مردم و مسئولین


13 شهریور 1396. نویسنده: امید علی اکبری
حمد بی کران به درگاه خدای تبارک و تعالی که در دوران با شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی، این کمترین عبد خود را در شمار خدمتگزاران خلق  قرار داده تا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و پاسداری از خون شهیدان و حفظ ارزشها، ادای وظیفه نمایم و سپاس فراوان از اعضای محترم شورای اسلامی دوره پنجم شهر ریوش که با حسن نظر و اعتماد خود، بنده را بار دیگر شایسته خدمتگزاری به مردم قدرشناس، مومن و نجیب ریوش دانستند.
وظیفه خود می دانم ضمن ادای احترام به تک تک مسئولین محترم، شهروندان فهیم ریوش و اهالی دیار کوهسرخ سرافراز و تمامی عزیزانی که شاید قلم از بیان اسامی آنها در این فرصت قاصر باشد که با تشریف فرمایی حضوری، ارسال پیامهای تبریک در فضای مجازی، نصب بنر، تماسهای تلفنی و با عناوین مختلف ابراز لطف و محبت نموده اند تقدیر و تشکر نمایم و با اعتذار از عدم امکان تشرف به محضر شریف تک تک عزیزان مراتب خضوع و امتنان خویش را خدمت کلیه سروران بزرگوار تقدیم می دارم.
امیدوارم با عنایت دولت تدبیر و امید و در سایه همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر ریوش، تعامل بین ادارات و با همکاری و مشارکت شهروندان عزیز در اداره امورات شهری و دعای خیر شما مردم، شاهد پیشرفت و ترقی و آبادانی شهر سرسبز ریوش باشیم. ان شاء الله
رضا کاردانی – شهردار ریوش

بازگشت