صفحه اصلی > خبرها / شهرداری > کوچه های ریوش را آسفالت نکنید! توصیه فرماندار کاشمر به شهردار جدید ریوش:

کوچه های ریوش را آسفالت نکنید! توصیه فرماندار کاشمر به شهردار جدید ریوش:


18 دی 1392. نویسنده: سید حجت چوبدار
  • فرماندار کاشمر در آیین تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید شهر ریوش بخش کوهسرخ توصیه کرد کوچه های ریوش را آسفالت نکنند.
  • مهدی فروزان در این زمینه گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه کوهسرخ که باعث فرسودگی سریع آسفالت می شود و از طرف دیگر قیمت های بسیار بالای قیر و همچنین پایین بودن بودجه شهرداری ریوش ، توصیه می کنم از آسفالت برای کوچه های این شهر استفاده نشود.
  • وی افزود: بهتر است به جای آسفالت از بتن های سبکی که به تازگی برای معابر استفاده می شود و بنیاد مسکن هم بهسازی معابر روستایی را با همین بتن ها انجام می دهد استفاده شود ضمن اینکه منطقه کوهسرخ معادن سنگ بسیار فراوانی دارد و لذا می توان به جای آسفالت ، کوچه ها را سنگ فرش کرد و یک فضای بسیار سنتی و زیبا را در شهر کوهستانی ریوش به وجود آورد.
  • فروزان همچنین خاطرنشان کرد: شهرداری نهادی است که با مردم سر و کار دارد لذا باید روح خدمتگزاری و اخلاص در آن بیش از جاهای دیگر وجود داشته باشد ضمن اینکه شهرداری باید ارائه خدمات به شهروندان ، توسعه فضای سبز و ارتقاء فرهنگ شهر را در دستور کار خود قرار دهد.
  • فرماندار کاشمر ادامه داد: در سیستم شهرداری خیلی زود میکروب های فساد وارد می شوند و این بیماری هیچ واکسنی هم ندارد لذا شهردار باید مبارزه با فساد را در اولویت کاری خود قرار دهد و همچنین ارتقاء سطح علمی کارکنان شهرداری و گسترش ارتباط با سایر نهادها به ویژه بخشداری باید وجهه همت شهردار جدید ریوش باشد.
  • در این جلسه رضا کاردانی شهردار سابق ریوش هم در سخنانی با بیان اینکه یک شهرداری نوپا را تحویل گرفته است گفت: در طول حدود چهار سال که بنده این مسئولیت را داشتم میزان بدهی های شهرداری ریوش به یک پنجم کاهش یافت و بودجه این شهرداری هم از ۳۵۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.


بازگشت