صفحه اصلی > ایران و جهان > تشریح "ابعاد لایحه بودجه۹۳" در جلسه غیرعلنی مجلس توسط نوبخت

تشریح "ابعاد لایحه بودجه۹۳" در جلسه غیرعلنی مجلس توسط نوبخت


19 آذر 1392. نویسنده: سید حجت چوبدار
 

خبرگزاری تسنیم: معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس، ابعاد لایحه بودجه۹۳ کل کشور را تشریح کرد.

محمد دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ، از برگزاری جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس خبر داد و گفت: در این جلسه غیرعلنی محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، قاسمی معاون اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس و حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم رئیس‌ کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به تبیین بودجه سال 93 کل کشور می‌پردازند.

وی ادامه داد: این جلسه غیرعلنی به منظور ارائه نقطه‌ نظرات و بحث‌های تبیینی در مورد لایحه بودجه سال آینده کل کشور برگزار شد و در این جلسه جزئیات بودجه سال آینده برای نمایندگان مجلس تبیین و تشریح شد.

همچنین، سیدباقر حسینی نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار پارلمانی ، در باره این جلسه گفته است: محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به نمایندگان در مورد مقایسه بودجه سال 92 و لایحه بودجه 93 و همچنین منابع درآمدی و هزینه‌ای لایحه توضیح داد.

** مخالفت نمایندگان با برگزاری جلسه علنی در هفته آینده

وی ادامه داد: پیش از سخنان نوبخت نیز به پیشنهاد جمعی از نمایندگان برای برگزاری جلسه علنی در هفته آینده و تعویق دوباره و یک هفته‌ای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه مطرح شد که با موافقت نمایندگان روبه‌رو نشد و هفته آینده مجلس جلسه علنی ندارد.

 ، حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز یکشنبه هفته جاری لایحه بودجه سال 1393 کل کشور را تقدیم مجلس کرد.

انتهای پیام/


بازگشت