0
بهره برداری از 51 پروژه با 22 میلیارد تومان در کاشمر

بهره برداری از 51 پروژه با 22 میلیارد تومان در کاشمر

فرماندار کاشمر از افتتاح و بهره برداری از 51 پروژه در بخش های مختلف عمرانی، خدماتی و کشاورزی با 22 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

مهدی فروزان امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: این طرح ها در حوزه مدیریت شهری، برق رسانی، کشاورزی و دستگاه های خدماتی به بهره برداری می رسد و 32 هزار و 736 خانوار از مزایای آن بهره مند می شوند.

وی با بیان این که 34 پروژه در بخش مرکزی با 12 میلیارد و 988 میلیون تومان و 17 پروژه در بخش کوهسرخ با 9 میلیارد و 824 میلیون ریال است خاطر نشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر و ریوش دارای بیشترین پروژه افتتاحی در هفته دولت امسال در سطح شهرستان هستند. به طوری که عملیات ساخت بزرگترین مجموعه فرهنگی و اداری شهرداری و نیز بزرگترین گود ورزش باستانی آغاز می شود.
فرماندار کاشمر پروژه های گازرسانی را از مهمترین طرح های هفته دولت در این شهرستان عنوان کرد و افزود: با گازرسانی به 5 روستای بخش مرکزی در هفته دولت امسال، تمام روستاهای این بخش از نعمت گاز برخوردار می شوند.

فروزان همچنین از تزریق گاز به خطوط انتقال گاز به بخش کوهسرخ کاشمر خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۷۰ درصد شهر ریوش و ۱۰۰ درصد روستاهای مکی، تولا، علی آباد و بختیار انجام شده است.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود