0
فرماندار کاشمر خبر داد: تشییع پیکر دومین شهید مدافع حرم در کاشمر / تشییع  در کاشمر؛ تدفین در روستای اوندر

فرماندار کاشمر خبر داد: تشییع پیکر دومین شهید مدافع حرم در کاشمر / تشییع در کاشمر؛ تدفین در روستای اوندر

فرماندار کاشمر از تشییع پیکر یکی دیگر از شهدای مدافع حرم در این شهرستان خبر داد و گفت: احمد رضایی اوندری دومین شهید بخش کوهسرخ کاشمر است که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه به شهادت رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مهدی فروزان در جلسه هماهنگی مراسم استقبال، وداع و تشییع پیکر شهید کاشمری مدافع حرم در سالن جلسات فرمانداری این شهر اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده پیکر مطهر این شهید پس از تشییع در مشهد و نیشابور در عصر روز دوشنبه وارد کاشمر می شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم وداع با شهید رضایی با حضور اقشار مختلف مردم شهید پرور و مسئولان شهرستان در جوار زیارتگاه امامزاده سید حمزه (ع) خاطر نشان کرد: آئین تشییع پیکر این شهید صبح روز سه شنبه و در ساعت 8:30 صبح از مقابل مسجد جامع کاشمر آغاز و تا امامزاده سید حمزه(ع) بر دستان مردم قدرشناس کاشمر  انجام می شود و سپس برای دفن به زادگاهش در روستای اوندر از توابع بخش کوهسرخ کاشمر منتقل خواهد شد.

فرماندار کاشمر با اشاره به برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید احمد رضایی اوندری در روستای محل تولدش در ساعت 11 روز سه شنبه تصریح کرد: این شهید در واقع ششمین شهید در خانواده رضایی است که پیکرش در کنار سایر اقوام شهیدش آرام می گیرد.

وی با بیان این که شهید اجمد رضایی اوندری از جمعی تیپ زرهی 21 امام رضا مستقر در نیشابور در پی آزاد سازی دو شهر مهم در سوریه به همراه فرماندهی این تیپ سردار قاجاریان به درجه رفیع شهادت نائل آمده است یادآور شد: مردادماه سال 92 نیز مردم کاشمر پیکر علی زاده اکبر را  به عنوان نخستین شهید مدافع حرم از این شهرستان را تشییع و در گلزار شهدای امامزاده سید حمزه(ع) به خاک سپردند.

فروزان ابراز داشت: شهیدان احمد رضایی اوندری و علی زاده اکبر که در دفاع از حرم حضرت معصومه به شهادت رسیدند از روستاهای اوندر و اکبرآباد از توابع بخش کوهسرخ هستند.


 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود