0
دعوت فرماندار از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم ا.. ۲۲ بهمن

دعوت فرماندار از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم ا.. ۲۲ بهمن

فروزان فرماندار شهرستان کاشمر در پیامی از مردم شهیدپرور شهرستان کاشمر برای حضور حداکثری در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن دعوت نمود
در این پیام امده است
یوم ا.. 22 بهمن روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; یعنی، استقلال و آزادی بود.
یادآوری یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.
بزرگداشت پیروزی انقلاب به معنای بزرگداشت آرمان های اسلامی و اعتقادات دینی است، که جوهره انقلاب را تشکیل می دهند. به عبادت دیگر حضور آگاهانه در صحنه های سیاسی اجتماعی وفرهنگی از مصادیق پاسداری از ریشه های انقلاب است. از این رو، امید می رود حضور گسترده مردم آگاه و بیدار ایران اسلامی در راهپیمایی 22بهمن سرآغازی برای مشارکت همگانی و حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفندماه باشد.
مردم بصیر ، فهیم و شریف شهرستان کاشمر به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، در سی هشتمین بهار انقلاب در کنار هم باحضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ضمن تجدید بیعت دوباره با ارمانهای امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن با اعلام پشتیبانی از ولی امر مسلمین حضرت آیت ا.. خامنه ای برگ زرین دیگری در پهنه تاریخ کهن شهرستان کاشمر با همبستگی و همدلی آحاد مردم شریف این شهرستان در تداوم آرمان خواهی و عزتمندی رقم خواهند زد.

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود