0
امام جمعه کوهسرخ:مردم شریف کوهسرخ با حضور گسترده در این مراسم حماسه‌ای بزرگ خلق کردند.

امام جمعه کوهسرخ:مردم شریف کوهسرخ با حضور گسترده در این مراسم حماسه‌ای بزرگ خلق کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دهقانی امام جمعه کوهسرخ  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما در کوهسرخ گفت:: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه امسال همانند سال‌های گذشته دشمن‌شکن بود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در بخش کوهسرخ  اضافه کرد: مردم شریف کوهسرخ با حضور گسترده در این مراسم حماسه‌ای بزرگ خلق کردند.

امام جمعه کوهسرخ  خاطرنشان کرد: مردم شریف ایران با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای در هفتم اسفندماه سال جاری حماسه‌ای دیگر خلق خواهند نمود.

دهقانی  با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: همه مسئولان باید برای برگزاری انتخابات جامع، کامل و سالم کمک کنند

وی با اشاره به رعایت اخلاق در تبلیغات انتخابات و اهمیت رقابت سالم ادامه داد: طرفداران کاندیداها باید از توهین به سایر کاندیداها خودداری کنند و رقابت سالم داشته باشند.

امام جمعه کوهسرخ خاطرنشان کرد: 22 بهمن‌ماه روز اتحاد و همبستگی ملت ایران است و در هر سال ملت ایران حماسه‌ای بزرگ در این روز خلق کرده و به جهانیان نشان می‌دهند که تا آخرین قطره خون خود از مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند


 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود