0
فرماندار کاشمر از حضور مردم در انتخابات تقدیر نمود

فرماندار کاشمر از حضور مردم در انتخابات تقدیر نمود

  بسمه تعالی
7 اسفندماه 1394 روز شکوه وعظمت ملت ایران اسلامی وروز تجدید بیعت مردم ولایتمدار کاشمر با مقام عظمای ولایت و آرمانهای امام وشهدا بود .
مردم همیشه در صحنه دیار ترشیز با آگاهی وبصیرت خود گوش به فرمان رهبری و ریاست محترم جمهوری با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای وحماسه سیاسی اسفندماه در روز همدلی وهمزبانی و روز تجلی وحدت احاد ملت ایران اسلامی در مقابل بدخواهان انقلاب اسلامی ایستادند
مردم غیور وولایتمدار شهرستان کاشمربا لبیک به ندای مقام عظمای ولایت وریاست محترم جمهوری   با درک بالای خود امید دشمنان نظام و انقلاب را به یاس و ناامیدی مبدل نمودند.
حضور اگاهانه و حداکثری مردم شهید پرور کاشمر با مشارکت 75 درصدی خود در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادای دین به خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس و تعهد وپایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تضمین کننده استقلال وعزت وسربلندی کشور عزیزمان می باشد.
اینجانب برخود لازم می دانم از احاد مردم فهیم شهرستان کاشمروستادهای تبلیغاتی داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که با آرامش و قانون مداری خود دردوران تبلیغات نامزدهای انتخابات زمینه تحقق این حماسه بیادماندنی را فراهم نمودند تقدیر وتشکر نمایم .
بدون شک خدمت صادقانه و بی منت کلیه مسئولین و مدیران اجرایی شهرستان وهمدلی وهمزبانی ورفاقت کلیه نامزدهای مجلس شورای اسلامی درادامه راه وتلاش در جهت عمران وآبادانی کاشمر کمترین پاداش در پاسخ به این حضور و مشارکت خواهد بود .
در پایان جادارد صمیمانه که ازکلیه دست اندرکاران برگزاری انتخابات در کاشمر وکوهسرخ اعضا شورای تامین ، روحانیت معزز ،اعضا هیات اجرایی و نظارت و بازرسی و اعضا ستاد انتخابات ،نیروهای نظامی وانتظامی و امنیتی و خبرنگاران واصحاب رسانه و شهرداری محترم که فضای با نشاط و پرشور را جهت برگزاری انتخاباتی سالم  وقانونی را مهیا نمودند قدردانی نموده  از درگاه ایزدمنان سلامتی ،سرافرازی و موفقیت را برای ایران اسلامی و مردم دیار ترشیز خواستارم .
مهدی فروزان


فرماندار شهرستان کاشمر

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود