0
330کیلو گرم مواد غیر قابل مصرف در کوهسرخ  کشف شد

330کیلو گرم مواد غیر قابل مصرف در کوهسرخ کشف شد

 

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر کوهسرخ به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر : دکتر مجتبی قائمی معاون امور بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت کاشمر از جمع آوری۳۳۰کیلو گرم مواد غذایی غیر قابل مصرف در یکروز کاری در بخش کوهسرخ کاشمر خبر داد.

دکتر قائمی بااعلام این خبرافزود:این میزان مواد کشف شده در بازرسی انجام شده از یک مرکز  عرضه عمده مواد غذایی در شهر ریوش توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت ،مقدار ۲۳۰کیلو گرم آبنبات که بصورت غیر مجاز تولید و فاقد مجوز بهداشت بود، جمع آوری و معدوم گردید. همچنین در بازرسی بعمل آمده نیز مقدار یکصد کیلو گرم ماکارونی فله غیر مجاز از یک فروشنده دوره گرد در بخش کوهسرخ کشف و ضبط و معدوم گردید.

معاون امور بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت کاشمر نیز با اشاره به انجام بازرسی‌های مستمر بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت کاشمر از مراکز تهیه، عرضه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان تصریح کرد: بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت در تمامی ایام هفته و روزهای تعطیل به صورت مستمر، در ساعات اداری و غیر اداری، از مراکز عرضه مواد غذایی بازدید نموده و در صورت مشاهده مواد غذایی و خوراکی تاریخ مصرف گذشته و یا غیر مجاز، ضمن آموزش به متصدیان، برابر قانون اقلام را صورت‌جلسه و توقیف کرده و متخلفان را به مراجع قضایی معرفی می‌کنند.

وی از عموم شهروندان عزیز خواست:در صورت مشاده هر گونه تخلف بهداشتی توسط مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در کوتاه ترین زمان ممکن به کارشناسان بهداشت محیط مستقر در مرکز بهداشت کاشمر اطلاع دهند تا با متخلفین برخورد صورت پذیرد.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود