0
وقف بیش از 3900 متر باغ و زمین برای مدرسه علمیه کوهسرخ

وقف بیش از 3900 متر باغ و زمین برای مدرسه علمیه کوهسرخ

وقف بیش از 3900 متر باغ و زمین برای مدرسه علمیه کوهسرخ

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، حجت الاسلام مهدي راستگو مقدم مدير مدرسه علميه امام خميني رحمة الله علیه كوهسرخ، در گفتگو با خبرگزاری صدا وسیما در کوهسرخ گفت : مدرسه علميه امام خميني رحمة الله علیه به مناسبت ایام با سعادت نیمه شعبان و تجلیل از واقفین منطقه، نشست واقفین شهر کوهسرخ را با حضور حجت الاسلام سالاري مكي، مسئول نمايندگي حوزه علميه خراسان شمالي و 40 نفر از خیرین و واقفین منطقه، برگزار کرد که با وقف باغ و زمینی به این مدرسه علمیه همراه بود.


حجت الاسلام راستگو مقدم، تقویت برنامه های فرهنگی مدرسه علمیه با کمک واقفین و خیرین را از اهداف برگزاری این نشست برشمرد و گفت: زمینی به متراژ 2812 متر، برای این مدرسه علمیه وقف شد که بنا بر بررسی های انجام شده برای ساخت استاد سرای مدرسه، از آن استفاده و بهره برداری صورت خواهد گرفت.


وی با اشاره به وقف، به عنوان احسانی ماندگار، افزود: 1112 متر باغ، نیز در این نشست، از سوی واقف شهرستان کوهسرخ برای این مدرسه علمیه وقف شد.


مدیر مدرسه علمیه، در ادامه تصریح کرد: با مساعدت واقفین و خیرین، مبلغ 25میلیون تومان برای خرید ملکی در وقف مدرسه علميه امام خميني رحمة الله علیه، به عنوان وقف مشارکتی جمع آوری شد.


گفتنی است، در نشست واقفین کوهسرخ، حجت الاسلام سالاري مكي مسئول نمايندگي حوزه علميه خراسان شمالي نیز به مطالبی در باب وقف بویژه وقف در حوزه های علمیه پرداخت.


این مراسم که به همت مدرسه علميه امام خميني رحمة الله علیه كوهسرخ، برگزار شده بود با تقدیر از دو واقف سال جدید ، پایان یافت.

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود