0
شهردار ریوش از مردم خدا حافظی می کند

شهردار ریوش از مردم خدا حافظی می کند

شهردار ریوش طی نامه‌ای استعفای خود را تقدیم شورای شهر ریوش کرد.

امین‌الله مقصود در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون هیچ‌گونه پروانه ساختمانی در این شهر صادر نشده است، افزود: شهرداری ریوش به دلیل نبود منابع مالی با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه خشکسالی، رکود اقتصادی و مشکلات مالی بسیاری در این شهر ایجاد کرده است، افزود: مردم به جهت منابع مالی مشکلات فراوانی دارند.

شهردار ریوش با اعلام اینکه با هزاران مشکلات شهرداری را اداره می ‌کنیم، عنوان کرد: زمانی که شهرداری را تحویل گرفته‌ام، 600 میلیون تومان بدهی داشته و الان به‌روز شده است.

مقصود با بیان اینکه تنها مبلغی از مسکن و شهرسازی مانده که همان هم به‌روز شده است، بیان کرد: اکنون 160 میلیون تومان چک برگشتی در کشوی میز من است، با این مشکلات ماهیانه هفت میلیون تومان به سازمان شهرداری‌ها جهت بدهی‌های سال‌های گذشته می‌دهم که از این وضعیت خسته‌ شده‌ام.

مقصود با بیان اینکه با وضعیت موجود توقعات بسیاری هم از شهرداری ریوش در جهت خدمات‌رسانی است، گفت: مردم و روستاهای اطراف انتظار دارند در صورت بروز اتفاق همانند شهرداری کاشمر خدمات بدهیم در صورتی که این کار نشدنی است.

وی با اعلام اینکه در ابتدای ورودم به این شهر کار اساسی که در دستور کار خود قرار دادم، ساماندهی ورودی شهر بود که در سال دوم انجام شد، افزود: اما برای ادامه کار مشکلات بسیاری پیش رو است.

مقصود  با اشاره به اینکه نمی‌شود با نبود امکانات و اعتبارات انتظارات مردم را برآورده کرد، تصریح کرد: وقتی نمی‌توانی انتظارات را برآورده کنی، نیازی نیست در این شهر بمانی.

وی گفت: هرچند در استعفای خود اعلام کرده‌ام از ابتدای شهریور در این شهر نخواهم بود اما هنوز شورای شهر با استعفای من موافقت نکرده و در صورت مخالفت مجبورم تا پایان دوره مسئولیتم در شهر ریوش بمانم


.

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود