0
به مناسبت هفته دولت روستای تجرود کاشمر از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شد .

به مناسبت هفته دولت روستای تجرود کاشمر از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شد .

به مناسبت هفته دولت روستای تجرود کاشمر از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شد .


به گزارش خبرگزاری صدا وسیما در کوهسرخ همزمان با هفته دولت  بهره‌برداری از یک پروژه آبرسانی در شهرستان کاشمر با حضور فرماندار، بخشدار بخش کوهسرخ، مدیر امور آبفار شهرستان کاشمر ، مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای نظامی و انتظامی و اهالی روستای تجرود آغاز شد.
 سید حسین موذن گفت: با افتتاح این پروژه اهالی روستای تجرود از توابع شهرستان کاشمر از آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند.
 وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم روستا از افتخارات  شرکت وامور آبفار کاشمر میباشد تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 2هزار و 500 میلیون ریال و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و ماده 180 و استانی اجرا شده و با بهره‌برداری از این پروژه تعداد 64  خانوار با جمعیت بالغ بر 200 نفر از آب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.
 در این مراسم مدیر امور آب وفاضلاب روستای شهرستان کاشمر در سخنانی اظهار داشت: این طرح شامل 120 متر مکعب احداث دیواره سنگی ، 1 باب مخزن 100 مترمکعبی ، بهسازی 1 دهنه چشمه، احداث و تجهیز یک باب اتاقک کلریناتور ، 80متر حصار کشی اطراف تاسیسات، 4 کیلومتر شبکه توزیع  و استانداری سازی کلیه انشعابات می‌باشد.
وی همچنین در پایان از حمایت های مسئولین، تلاش همکاران و پیمانکاران و از اهالی روستا ، دهیار وشورای اسلامی روستا که در اجرای این پروژه همکاری داشته اند تقدیر وتشکر به عمل آورد.
فرماندارمحترم شهرستان  و بخشدار محترم بخش کوهسرخ دو مهمان دیگری بودند که در مراسم افتتاحیه پروژه آب شرب روستای تجرود با ایراد سخنانی از زحمات و تلاشهای امور آبفار تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود