0
سرپرست شهرداری ریوش با امام جمعه کوهسرخ واعضاء شورای شهر ریوش دیدار کرد

سرپرست شهرداری ریوش با امام جمعه کوهسرخ واعضاء شورای شهر ریوش دیدار کرد

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مهندس کاردانی سرپرست شهرداری ریوش باتفاق مسئولین واحد های شهرداری با حضور در محل دفتر شورای اسلامی شهر ضمن دیدار با اعضاء شورای اسلامی، مراتب تقدیر و تشکر خود را از آنان به جهت اعتماد به مجموعه شهرداری بیان داشتند .
جراسمی مقدم ریاست شورای اسلامی شهر در این نشست ضمن تقدیر تشکر از مهندس کاردانی به جهت قبول سرپرستی شهرداری در این موقعیت حساس خواستار تغییر و تحول در عملکرد شهرداری شدند و آمادگی کامل شورای شهر را جهت همکاری و همیاری مجموعه شهرداری اعلام نمودند .
در ادامه مهندس کاردانی به شورای شهر اطمینان خاطر دادند که بابسیج نیروها و کلیه امکانات و همچنین برنامه ریزی های لازم، بزودی همشهریان عزیز شاهد تغییر و تحول در چهره شهر با شند.
بعد از این دیدار سرپرست شهرداری ریوش و اعضاء شورا به دیدار امام جمعه کوهسرخ رفتند حجت  الاسلام دهقانی در این دیدار یاد و خاطره شهداء و امام شهداء را گرامی داشتند و ضمن تبریک هفته دولت، خواستار تسریع در رسیدگی به خواسته های همشهریان از مسئولین شهری بویژه شهرداری شدند و نکته های را در این خصوص بیان داشتند. در ادامه مهندس کاردانی از امام جمعه منطقه به جهت دلسوزی و زحماتشان تقدیر و تشکر کردند و به بیان خلاصه ای از برنامه های در پیش رو پرداختند و ابزار امیدواری نمودند که در مدت محدود پیش رو همشهریان عزیز از اقدامات مجموعه شهرداری خرسند گردند وخدمات رسانی شهرداری بیش از پیش نمایان شود.


   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود