0
متن پیام دکتر بنیادی به مناسبت آغاز دهه فجر و بازگشت امام خمینی (ره) به میهن

متن پیام دکتر بنیادی به مناسبت آغاز دهه فجر و بازگشت امام خمینی (ره) به میهن

بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر و ليالٍ عشر...

در روزگاري که آسمان کشورمان ابراندود و سياه مي نمود و آفت و عفونت افول ارزشهای انساني و اسلامی در كنار نومیدی از بهبود اوضاع،  گريبان جامعه را گرفته بود مردی از سلاله نور با پند و پيغام آزادي و آزادگي ظهور کرد تا با تکیه بر قدرت الهی و به پشتوانه حضور گرم مردم ، نبردي دشوار و طاقت سوز را بنيان نهد ؛ نبردي كه انجامش پيروزي گل بر گلوله بود و به زندگی مردمان نور امید و ارامش افكند و سرمای استخوان سوز استبداد را به گرمای فرحبخش آزادي بدل کرد.
اين بزرگمرد ، سيماي رحمانی اسلام را در بیان و عمل ترسيم کرد و سکینه را در قلوب همه آزادیخواهان نهاد و نظامي را بر پایه سه اصل مترقي استقلال، ازادی و جمهوری اسلامی بنيان نهاد.
امت مؤمن انقلابي با ایمان به خدا و با سپری کردن روزهای سخت هشت سال دفاع مقدس كه يكسره ايثار و سخاوت و انسانيت و شهادت بود و تحمل سالها تحریم ناجوانمردانه اين نظام را استوار و ماندگار كردند.
ما فرزندان ایران،  میراث دار زنان و مردان مومن ، با فرهنگ و فداکاری هستیم که مردمی ترین انقلاب الهی را پي افكندند و امروز وظیفه همه ماست تا پاسدار انديشه هاي تابناك حضرت امام باشيم و قدر عدالت،  ایمان و آزادیي را كه داريم بدانيم
و البته بر يكايك ماست كه مدام در كار آسيب شناسي اين نظام و انقلاب باشيم و بدانيم كه آفاتي همچون  دنیاطلبی، سستی ایمان ، دروغ ، نفاق،تفرقه و فساد- كه هم ناشي از غفلت خود ما و هم بر اثر توطئه دشمنان خارجی است-مي تواند ضربات جبران ناپذيري بر پيكره نظام وارد كند.
اينك در سالگرد انقلاب شكوهمند اسلامي مان، آرزو مي كنم با حركت بر مدار اخلاق و خردمندي و عقلانیت، كشتي نظام را به سكانداري رهبر عزيز در درياي متلاطم جهان امروز به ساحل امن و آرامش برسانيم.

 ربنا أفرغ علينا صبرا و ثبت أقدامنا و انصرنا علي القوم الكافرين
دکتر بهروز بنیادی
یازدهم بهمن ماه نود و پنج
 

دکتر بنیادی

 
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود