0
نجات جان سه مادر باردار گرفتار در برف

نجات جان سه مادر باردار گرفتار در برف

با تلاش نیروهای اورژانس 115 و مرکز بهداشتی و درمانی بخش کوهسرخ کاشمر، جان سه مادر باردارگرفتار در برف،  نجات یافت.
دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از تلاش مستمر نیروهای اورژانس 115  ریوش و ماماهای مرکز بهداشتی و درمانی بخش کوهسرخ کاشمردر نجات جان  سه مادر باردار با که به دلیل بارش برف سنگین با مشکل مواجه شده بودند ،  خبر داد.
دکتر یزدانی در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما ی کوهسرخ خاطر نشان کرد: با توجه به بارش برف سنگین روز جمعه 15 بهمن ماه در بخش کوهسرخ کاشمر، سه مادر باردار ازشهر ریوش، روستاهای توندر  وایور که به توجه به بسته شدن جاده ارتباطی  با مشکل مواجه شده و جان‌شان به خطر افتاده بود با تلاش  نیروهای اورژانس 115 بخش کوهسرخ و ماماها  و پرسنل مرکز بهداشتی ودرمانی شبانه روزی ریوش، امدادرسانی به موقع  به این شهروندان انجام واز خطر رهایی یافتند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر افزود: مادر باردار روستای توندر پس از  انتقال به مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی ریوش در مرکز تسهیلات زایمانی این مرکز با حضور ماما زایمان نمود و نوزاد دختر را بدنیا آورد  و به یمن میلاد فرخنده حضرت زینب و روز پرستار، نام فرزند خود را زینب نهاد.
وی افزود: دو مادر دیگر به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)کاشمر منتقل شدند که خوشبختانه حال عمومی این مادران  و نوزادان مساعد می باشد.
دکتر حمید رضا بهرامی معاون بهداشتی  دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیزپس از  اطلاع از این موضوع با ارسال پیام از تلاش تمامی همکاران مرکز بهداشتی درمانی ریوش و اورژانس 115 بخش کوهسرخ که در خدمت رسانی به این مادران نهایت تلاش خود را نمودند، تقدیر و تشکر نمود.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود