0
با حضور مسئولان دیدار و سرکشی از خانواده شهدای منطقه کوهسرخ صورت گرفت

با حضور مسئولان دیدار و سرکشی از خانواده شهدای منطقه کوهسرخ صورت گرفت

به گزارش دفتر خبرگزاری صدا وسیما کوهسرخ: این دیدار که حضرت حجت السلام والمسلمین دهقانی امام جمعه بخش، بخشدار کوهسرخ، شهردار ریوش، فرمانده حوزه بسیج کوهسرخ، ریاست جهاد کشاورزی، ریاست بهزیستی حضور داشتند شهدا را یک میراث ارزشمند و جاودان توصیف کردند .
امام جمعه کوهسرخ در  این دیدار گفت :  دیدار با خانواده معظم شهدا زنده کننده یادو خاطره انان در عرصه دفاع از سرزمین مقدس کشورمان می باشد که این حضور می تواند خود  تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند و مقدس انان باشد .
حجت الاسلام دهقانی  همچنین اظهار داشت: خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند که خدمت به آنان توفیق الهی است و امید می‌رود مسئولان خادمان خوبی برای مردم شهیدپرور باشند.
وی تاکید کرد: اکنون عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران، مرهون رشادت‌های جانبازان و شهدای گرانقدر انقلاب بوده که باید همواره به آنان ارج نهاده شود.
رمضانی بخشدار کوهسرخ  نیز  با بیان اینکه اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری به مردم، نیازمند دعای خیر خانواده‌های شهدا هستند و قطعا با حضور در کنار این بزرگواران، انرژی و روحیه مضاعف می‌گیرند.
رمضانی با اشاره به اینکه خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و امنیت امروز کشور ناشی از ایثارگری و گذشت این عزیزان است، ادامه داد: خانواده شهدا به خصوص پدران و مادران شهدا چشم و چراغ این انقلاب هستند و ما هر چه داریم به برکت خون پاک شهدا است.

با حضور مسئولان دیدار و سرکشی از خانواده شهدای منطقه کوهسرخ صورت گرفت


   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود