0
صداوسیمای خراسان رضوی به چهارمین  جشنواره عمار راه یافت

صداوسیمای خراسان رضوی به چهارمین جشنواره عمار راه یافت

مستندهای تولید شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به بخش مسابقه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافت .
5مستند تولید شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به نام خلق قهرمان ایران ، شاگرد امام ، صبح نیمه شعبان ،شیر آباد و انتهای فلسطین جنوبی به بخش مسابقه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافت .
مستندهای به نام خلق قهرمان ایران در بخش تاریخ معاصر ایران ، شاگرد امام و صبح نیمه شعبان در بخش روحانیت و بیداری اسلامی و شیر آباد در بخش شهدا و مادران شهدای این جشنواره به کارگردانی محمد حجت احمدی زر و انتهای فلسطین جنوبی به بخش شهدای این جشنواره راه یافت.
 
موضوع مستند انتهای فلسطین جنوبی به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی حاجتمند رویت دیدار 8 جانباز قطع نخاعی استان خراسان رضوی با مقام معظم رهبری است.این مستند در 8 قسمت 25 دقیقه ای با هدف شناساندن و نمایاندن مدل زندگی جهادی و انقلابی، به خانواده ایرانی در شبکه استانی سیمای خراسان رضوی تهیه شده است.
مستند به نام خلق قهرمان ایران در خصوص موضوع منافقین خلق و فعالیت های آنها قبل از انقلاب تا شروع ترورها ، مستند شاگرد امام در خصوص فعالیت های مقام معظم رهبری قبل از انقلاب، مستند صبح نیمه شعبان در خصوص فعالیت های مرحوم کافی و موضوع مستند شیرآباد در باره شهدای روستای اکبر آباد کوهسرخ کاشمر می باشد.


   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود