1
توقف تعداد زیادی وسیله در محور کاشمر به کوهسرخ

توقف تعداد زیادی وسیله در محور کاشمر به کوهسرخ

 • در پی بارش برف و برودت هوا ، از صبح امروز مسیر کوهستانی جاده کاشمر به کوهسرخ و به ویژه گردنه های این مسیر ، لغزنده شده و تردد خودروهای سبک و سنگین در آن با مشکل مواجه شده است.
 • لغزندگی جاده به گونه ایست که تعداد زیادی از خودروهای سبک به ویژه سرویس های کارمندان و فرهنگیان که تعداد قابل توجهی می باشد در این جاده و به خصوص در گردنه های آن متوقف شده و امکان ادامه مسیر برای آن ها میسر نیست.
 • یکی از رانندگان در گفتگویی با انتقاد از اداره راه و ترابری اظهار داشت که این اداره باید در این گونه مواقع هر چه سریع تر نسبت به شن ریزی و اصلاح جاده اقدام کند.
 • به نقل از کاشمر بصیر:برای پیگیری موضوع به صورت تلفنی با رییس اداره راه و ترابری کاشمر گفتگو کردیم که وی در پاسخ به این انتقاد گفت: بنده هم اکنون در همین جاده هستم و چندین خودروی این اداره در حال شن ریزی و نمک پاشی هستند.
 • مهندس غلامرضا ابراهیمی ادامه داد: امروز علی رغم اینکه برف آن چنانی هم نباریده است اما شاهد هستیم که تعداد زیادی از خودرو ها در این مسیر متوقف شده و امکان تردد ندارند که باید گفت مشکل اصلی ما در جاده کاشمر به کوهسرخ ، برف نیست بلکه عدم استفاده رانندگان از تجهیزات ایمنی است.
 • وی خاطرنشان کرد: ما نمی دانیم چرا رانندگان تمایلی به استفاده از زنجیر چرخ ندارند! در صورتی که در این جاده با توجه به شیب ها و سربالایی های آن حتماً باید از زنجیر چرخ استفاده شود و خودروهایی که زنجیر چرخ داشته باشند به راحتی می توانند تردد کنند.
 • ابراهیمی افزود: توصیه ما این است که در این شرایط جوی اگر افراد ، مجبور نیستند مسافرت نکنند و اگر هم ناچار هستند حتماً از زنجیر چرخ استفاده کنند که در این صورت با مشکل خاصی مواجه نخواهیم بود.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:1

 1. علی
  میپسندم 0

  سلام اداره راهم همیشه خوابن در فکر این جاده نیستن هر چند فرماندارم و بقیه مسولین از این جاده رد میشن تا پول بشه خرج کاشمر میکنن این جاده رها شده

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود