0
طلب دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری ریوش از ادارات دولتی

طلب دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری ریوش از ادارات دولتی

 

طلب دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری ریوش از ادارات دولتی

براساس اسناد موجود که به تأیید استانداری رسیده است ، شهرداری ریوش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از ادارات دولتی طلبکار است و این مبالغ از سال ۸۸ باقی مانده است.
شهردار ریوش صبح سه شنبه در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: این طلبکاری در حالی است که هم اکنون شهرداری ریوش با مشکلات مالی فراوانی مواجه می باشد به گونه ای که ۳۴۹ میلیون تومان بدهکاری داشته و حتی حقوق پرسنل خود را در دو ماه گذشته نتوانسته پرداخت کند.
مهندس امین ا… مقصود ادامه داد: زحمتکش ترین و در عین حال محروم ترین افراد جامعه ، نیروهای شهرداری و به ویژه نیروهای خدماتی هستند و اهمیت کار آنها بسیار زیاد است چون اگر خدماتی مانند نظافت ، جمع آوری زباله و … را انجام ندهند شهر با بحران مواجه می شود.
وی افزود: ما برای ارائه خدمات و انجام فعالیت های شهرداری نیاز به بودجه داریم چون با دست خالی نمی شود خدمت کرد اما به هیچ عنوان راضی نیستیم به مردم فشاری وارد شود چرا که خشکسالی در چند سال اخیر در این منطقه ، مردم را با مشکلات جدی اقتصادی مواجه کرده است اما لازم است که ادارات و سازمان ها دست ما را بگیرند.
مقصود خاطرنشان کرد: پیگیری های فراوانی از سال ۸۸ برای وصول طلب شهرداری از ادارات دولتی انجام شده اما در عمل نتیجه ای حاصل نشده است در صورتی که شهر ریوش یک منطقه محروم می باشد و نیاز به ارائه خدمات زیادی دارد.
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود