0
بازدید وزیر بهداشت: از بیمارستانهای کاشمر

بازدید وزیر بهداشت: از بیمارستانهای کاشمر

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستانهای کاشمر

     وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با حضور در شهرستان کاشمر از بیمارستان های حضرت ابوالفضل(ع) و شهید مدرس(ره) این شهرستان بازدید و در جریان امکانات و همچنین کمبودهای و نیازهای حوزه درمان کاشمر قرار گرفت.

    دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در پایان این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: خدماتی که در بیمارستان های کاشمر ارائه می شود بسیار عالی است و پزشکان و پرستاران با شور و علاقه مشغول فعالیت هستند و مردم هم رضایت نسبی دارند.
    وی افزود: کمبودهایی هم در این بیمارستان ها مشهود است که باید به آن ها توجه شود و در جهت گسترش و ارتقاء خدمات درمانی این شهرستان باید اقدام گردد.
    قاضی زاده ادامه داد: می دانیم که بهداشت مقدم بر درمان است و اگر مردم به پیشگیری توجه کنند نیازی به آمدن آن ها به بیمارستان و بستری شدن نخواهد بود.
    وزیر بهداشت با بیان اینکه دیدارش از کاشمر برای وی روحیه بخش بوده است اظهار داشت: همت ، تلاش و همدلی موجود بین نماینده مجلس ، فرماندار ، رییس شبکه بهداشت و درمان ، رؤسای بیمارستان ها نشان می دهد که همگی همت بلندی دارند و کاستی های موجود از ماست و امیدواریم به گونه ای بتوانیم این کمبودها را جبران کنیم تا همت آن ها افزایش یابد.
    دکتر قاضی زاده در پاسخ به این سؤال که چه قولی برای بهبود وضعیت خدمات درمانی در کاشمر می دهید تصریح کرد: ما بنا نداریم در این بازدیدها هیچ قولی بدهیم بلکه ما متعهد هستیم که حمایت کنیم و همه همکاران ما هم می دانند که هیچ دریغی نخواهیم داشت لذا باید به جای قول دادن عمل کنیم و إن شاءا… هر کار از دستمان برآید انجام خواهیم داد.
    نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید گفت: وزیر بهداشت با تجهیز اتاق عمل بیمارستان های کاشمر موافقت کرد و همچنین مجوز احداث درمانگاه شبانه روزی شهردار مشروط بر اینکه خود شهرداری این درمانگاه را اداره کند هم صادر شده است.
    دکتر محمد اسماعیل نیا افزود: ارتقاء دانشکده پرستاری کاشمر به دانشگاه علوم پزشکی از دیگر مواردی است که وزیر بهداشت موافقت خود را با آن اعلام کرده و پیگیری های لازم در این مورد در حال انجام است.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود