0
ساختمان فرسوده مركز بهداشت ریوش برای ارائه خدمات درمانی مناسب نیست

ساختمان فرسوده مركز بهداشت ریوش برای ارائه خدمات درمانی مناسب نیست

 

فرماندارکاشمر گفت: ساختمان مركز بهداشتي و درماني ریوش فرسوده‌است و با توجه به محروميت اين منطقه و صعب‌العبور بودن جاده كاشمر به كوهسرخ، ساختمان اين مركز جهت ارائه خدمات بهداشتي و درماني به مردم اين منطقه مناسب نيست.

مهدی فروزان ظهر یکشنبه در دیدار با ريیس دانشگاه علوم پزشكي مشهد و مسئولان شبكه بهداشت و درمان شهرستان كاشمر در خصوص مسائل و مشكلات حوزه سلامت اظهار کرد: تعامل و همدلي بين مسئولان شبكه بهداشت ودرمان كاشمر با مسئولان شهرستان و خدمات اين حوزه  به ارباب رجوع در سطح شهرستان بسيار مطلوب است و در سفر وزير بهداشت ودرمان و آموزش پزشكي به اين شهرستان اين امر بسيار مشهود بود.

فروزان به نقاط قابل بهبود در حوزه سلامت شهرستان اشاره کرد و گفت: به مشكلات كمبود نيروي انساني در حوزه سلامت واقفيم اما در بخش كوهسرخ ساختمان مركز بهداشتي و درماني  فرسوده است و  با توجه به محروميت اين منطقه و صعب العبور بودن جاده كاشمر به كوهسرخ، ساختمان اين مركز در خور شان ارائه خدمات بهداشتي و درماني به مردم اين منطقه نيست و بايد دانشكاه  علوم پزشكي مشهد توجه ويژه به اين منطقه داشته باشد.

وی بیان کرد: در سفر وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي به شهرستان كاشمر وی موافقت خود را با تجهيز اتاق عمل هاي بيمارستانهاي شهيد مدرس و حضرت ابوالفضل اعلام کرد كه اميدواريم  با تلاش و جديتي كه در مسئولان دانشگاه علوم پزشكي مشهد سراغ داريم، پيگير اين مساله باشند.

مصطفی مهرابي بهار نيز در اين نشست ضمن تشكر از وفاق و همدلي مسئولان شهرستان كاشمر با حوزه سلامت در خصوص مشكلات حوزه بهداشت و درمان و آموزش پزشكي در سطح كلان اشاره کرد و گفت: گاهي اوقات انسان قصد و نيت دارد ولي امكانات محدود است و اميدواريم در سال مالي93 وضعيت مالي بهبود يابد و مشكلات برطرف شود.

مهرابي گفت: در حوزه  متخصصان نيز متخصصاني خدماتشان ماندگار و مفيد خواهد بود، كه مدت حضورشان در شهرستان بيشتر باشد و اين ماندگاري  و رغبت به ماندن هميشه مالي نيست و احترام اگر به متخصصان گذاشته شود و از زحماتشان قدرداني شود باعث دلگرمي آنان مي شود و افزايش انگيزه حضور در شهرستان  را در پي خواهد شد.

وي گفت: در شهرستانهايي كه بخش خصوصي وجود ندارد و خدمات بصورت دولتي ارائه مي شود و درآمد پزشكان در حد بسيار پايين است، بايد عوامل انگيزشي را افزايش داد، كه اين عوامل انگيزشي جز با قدرداني از زحمات آنان و حمايت هاي معنوي امكان پذير نخواهد بود.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود