0
مرکز بهداشتی ریوش نیز به بیش از سه هزار و 900 نفر خدمات رسانی کرده است.

مرکز بهداشتی ریوش نیز به بیش از سه هزار و 900 نفر خدمات رسانی کرده است.

 

مرکز بهداشتی ریوش نیز به بیش از سه هزار و 900 نفر خدمات رسانی کرده است.

رئیس مرکز بهداشت کاشمر گفت: 200 و 19 کودک طی 17 روز نوروز در این شهرستان به دنیا آمدند که یکصد و 31 کودک متولد شده به صورت زایمان طبیعی صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر مجتبی قائمی عصر یکشنبه در محل مرکز بهداشت این شهرستان با بیان اینکه طی انجام کشیک بسیج نوروزی مرکز بهداشت، بیش از دو هزار و 632 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام گرفته است اظهار کرد: درطی این مدت بیش از دو هزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد شده کشف و ضبط شد.

رئیس مرکز بهداشت کاشمر با بیان اینکه در طی زمان بسیج نوروزی 48 نفر از متخلفان عرضه مواد غذایی فاسد شده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: در این مدت چهارصد و18 کارت بهداشت و 97 مورد بازدید از رستوران ها و غذاخوری های سطح شهر صورت گرفته است.

قائمی همچنین از مراجعه بیش از پانصد نفر به آزمایشگاه مرکزی عصمتیه کاشمر در ایام نوروز خبر داد و اظهار کرد: از تعداد مراجه کنندگان به این آزمایشگاه یکصد و 88 نفر مربوط به امر ازدواج بوده است.

وی از 33 مورد حیوان گزیدگی در ایام نوروز در کاشمر خبر داد که به مرکز بهداشت مراجعه کرده اند تصریح کرد: مرکز بهداشتی ریوش نیز به بیش از سه هزار و 900 نفر خدمات رسانی کرده است.

رئیس مرکز بهداشت کاشمر افزود: تعداد مراجعه کنندگان به اورژانس های دو بیمارستان شهرستان بیش از 17 هزار نفر بوده اند که دویست و 69 نفر از آنها توسط اورژانس 115 به بیمارستان انتقال داده شده اند.

قائمی تعداد فوتی هایی که در بیمارستان های شهرستان اتفاق افتاده، را بیست و یک نفر اعلام کرد و اظهار کرد: با توجه به حضور پزشکان متخصص در شهرستان و بیمارستان ها اعزام بیماران به مرکز استان در نوروز امسال 14 مورد بود که نسبت به سال قبل از کاهش 40 درصدی برخوردار بوده است.

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی‌شود