0
توافق با وزارت جهاد کشاورزی برای تولید سالانه ۳ هزار تن گوشت قرمز

توافق با وزارت جهاد کشاورزی برای تولید سالانه ۳ هزار تن گوشت قرمز

 

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توافق انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی مقرر شده سالانه سه هزار تن گوشت قرمز در منطقه کاشمر و خلیل آباد تولید شود.

محمد اسماعیل نیا در : با استاندار در نخستین روز کاری اش در استان جلسه‌ای داشتیم و به ایشان در ارتباط با بحث‌های کشاورزی استان تذکراتی دادم تا مسائل حل شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم مسائل سال 86 در کشاورزی استان یک بار دیگر تکرار شود، در سرمازدگی آن سال، 460 هزار دام خریداری شد و با هماهنگی بخش خصوصی تلاش کردیم تا از میزان آسیب وارد شده به استان و کشاورزی بکاهیم و 26 میلیارد تومان نیز در این راستا بین کشاورزان توزیع شد.

اسماعیل نیا گفت: در حال حاضر نیز چندین هزار میلیارد تومان در اختیار معاونت راهبردی ریاست جمهوری قرار گرفته است تا در مواقع بحرانی در اختیار کشاورزان قرار بگیرد.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: توافقاتی انجام شده تا سالانه سه هزار تن گوشت قرمز از طریق کشاورزان شهرستان تهیه شود، همچنین قول گرفتیم جو را با رقم بالایی در اختیار دامداران قرار دهیم و جلساتی جدی نیز در این زمینه داشته‌ایم.

اسماعیل نیا اظهار کرد: مقرر شده است بیش از 1100 تن جو با قیمت 850 تومان خریداری شود و همچنین بحث در اختیار قرار دادن وام نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم تا سرمایه گذاران مناسبی برای منطقه جذب کنیم و حرکت‌های مناسبی نیز برای تولید محصولات ارگانیک و ورمی کمپوست در منطقه داشته‌ایم.

اسماعیل نیا اظهار کرد: مبلغی در حدود چهار میلیارد تومان وام دامپروری گرفته‌ایم و در حوزه گلخانه‌ها نیز سرمایه گذار جذب شده است.

انتهای پیام/ ق

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی‌شود