0
دستگيري باند حرفه ای سرقت موتورسیکلت در کاشمر

دستگيري باند حرفه ای سرقت موتورسیکلت در کاشمر

 

بازبینی های فیلم های ضبط شده  باند حرفه ای سرقت موتور سیکلت را در شهرستان کاشمر لو داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت از معابر و خیابان‌های شهر کاشمر تیم ویژه‌ای از پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار داد.

سرهنگ باقری  افزود: با بررسی دقیق محل سرقت‌های انجام شده و بازبینی دوربین‌های محل سرقت چهره یکی از سارقان شناسایی و در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت و پس از مدت کوتاهی سارق توسط گشت پلیس آگاهی در حال پرسه زدن در داخل یکی از خیابان‌ها دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی ادامه داد: سارق ۳۵ ساله با  مشاهده فیلم‌های ضبط شده ناگزیر لب به اعتراف گشود و به ۵ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف و فروش آنها را ، به سه فرد مالخر اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگیری افراد مالخر خاطرنشان کرد: با کشف مقادیری وسایل اوراق شده موتورسیکلت‌های مسروقه در مخفیگاه یکی از مالخرها توسط ماموران کلانتری ۱۱ پرونده وارد مرحله جدید شد.

وی تصریح کرد: فرد مالخر با مشاهده مستندات پلیسی لب به اعتراف گشود و به خرید این اموال از یکی از سارقان حرفه‌ای اعتراف کرد که در این رابطه سارق نیز طی عملیاتی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

باقری  افزود: در بازجویی‌های به عمل آمده سارق به چهار فقره سرقت موتورسیکلت از سطح شهر کاشمر و فروش آنها به سه فرد مالخر اعتراف کرد.

سرهنگ باقری با اشاره به شناسایی تعدادی از مالباختگان اشاره کرد و گفت: در مجموع ۲ سارق و پنج مالخر در این رابطه دستگیر که پس از بازجویی‌های تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود