0
برخورد خودرو سمند با پل در جاده کاشمر به مشهد

برخورد خودرو سمند با پل در جاده کاشمر به مشهد

برخورد خودرو سمند با پل در جاده کاشمر به مشهد

در این حادثه رانندگی که عصر روز شنبه در کیلومتر یک جاده کاشمر به مشهد اتفاق افتاد، سواری سمند که به سمت کاشمر در حال حرکت بود به شدت به پل کنار جاده برخورد کرد و از جاده خارج شد.

نیروهای اورژانس 115 کاشمر با حضور در محل، مجروحین این حادثه رانندگی که 6 خانم بودند را با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر منتقل کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر درخصوص وضعیت مجروحین این حادثه اظهار داشت: 6 مجروح این حادثه که به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) اعزام شده بودند تحت مداوا قرار گرفتند.

محمدجواد یزدانی با بیان این که یکی از مجروحین به دلیل وارد شدن ضربه به سر به مشهد اعزام شده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو مجروح در بخش آی.سی.یو و یک نفر دیگر در بخش اورژانس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر بستری هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر تصریح کرد: دو مجروح نیز در بیمارستان به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند.

فرمانده پلیس راه کاشمر نیز عدم توانایی در کنترل ناشی از تخطی سرعت مطمئنه را علت بروز این حادثه عنوان کرد و گفت: با توجه به حجم بالای ترافیک و مسکونی و کشاورزی بودن منطقه سرعت مجاز در محل وقوع این حادثه 70 کیلومتر بوده است که متأسفانه راننده خودروی سمند سرعت مطمئنه را رعایت نکرده است.

احمدرضا شیبانی با تأکید بر این که محور کاشمر به تربت حیدریه به دلیل حجم بالای ترافیک و دو طرفه بودن جاده یکی از محورهای خطرناک و پرحادثه این شهرستان است، اظهار داشت: شهرستان کاشمر به دلیل زیارتی بودن در ایام مختلف سال پذیرای زائران و مسافران متعدد از اقصی نقاط کشور است به همین دلیل در روزهای تعطیل شاهد افزایش تردد در جاده‌های مواصلاتی به این شهرستان هستیم؛ لذا برای جلوگیری و کاهش تصادفات این محور، یک طرفه کردن جاده کاشمر به تربت حیدریه از ضروریات است.

فرمانده پلیس راه کاشمر همچنین با اشاره به گرم شدن هوا و افزایش استفاده‌کنندگان از موتورسیکلت، بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبان و ترک‌نشینان موتورسیکلت به ویژه در جاده‌های شهری تأکید کرد

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود