0
بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد

بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد

 

به گزارش خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز(چهارشنبه) هیئت وزیران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس تصمیم امروز هیئت وزیران بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد تا در راستای ابلاغ سیاستهای کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری همه نهادها در تسهیل ازدواج اقدامات ضروری انجام دهند.

وی با بیان اینکه دولت با افزایش قیمت خودرو موافق نیست، افزود: ما با اختصاص ارز مبادله‌ای به صنعت خودروسازی می‌خواهیم خودرو با کیفیت بیشتر و قیمت کمتر عرضه شود.

سخنگوی دولت در ادامه بیان کرد: براساس جدیدترین گزارش مرکز آمار درباره نرخ تورم و با توجه به اینکه نرخ تورم 12 ماهه منتهی به اردیبهشت سال جاری در حد 28.4 درصد و نرخ تورم نقطه به نقطه اردیبهشت 92 و 93، 17.2 درصد و نرخ ماهانه اردیبهشت 7 درصد بوده است، ما شاهد کاهش نرخ تورم نبوده‌ایم.
 
وی افزود: با توجه به اینکه در این ماه مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرایی شده و قیمت‌ حامل‌های انرژی نیز افزایش پیدا کرد ولی ما شاهد افزایش قیمت ها نبودیم و دولت با یک انضباط مالی توانست رویه معمولی را در این باره اتخاذ کند.
 
نوبخت تصریح کرد: همچنین تصویب آیین‌نامه پیش‌فروش ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها و ثبت آن‌ها در دفاتر اسناد رسمی از دیگر مصوبات امروز جلسه هیئت دولت بود.

این خبر در حال تکمیل است....
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود