0
باند خارجی توزیع دلارهای سیاه در شهر کاشمر شناسائی و انهدام شد

باند خارجی توزیع دلارهای سیاه در شهر کاشمر شناسائی و انهدام شد

با تلاش پلیس امنیت شهرستان کاشمر باند توزیع دلارهای سیاه شناسائی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر در تشریح این خبر گفت : ماموران اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی با دریافت خبری مبنی بر حضور مشکوک یک تبعه خارجی در یکی از اماکن اقامتی شهر کاشمر موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ باقری افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با حضور در محل پس از بررسی پاسخ های ضد و نقیض این تبعه خارجی و زن ۴۲ ساله ایرانی که او را همراهی می کرد آنها را برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل کردند
در بازرسی دقیق از وسایل تبعه خارجی که به زبان انگلیسی صحبت می کرد و همدستش تعداد۱۲۰ قطعه اسکناس سیاه رنگ معروف به دلارهای سیاه (یکصد دلاری)که هنوز شفاف سازی نشده بودرا کشف کردند.

در ادامه تحقیقات همدستش اظهار داشت با توجه به آشنائی با زبان انگلیسی با این تبعه خارجی در یکی ازشبکه های اجتماعی در فضای سایبر آشنا وجهت همکاری(غیرقانونی اقتصادی) وانجام معامله به همراه شوهر وبرادر شوهرش در لابی یکی ازهتلهای شهر تهران با وی ملاقات که در آغاز فعالیتهای غیر قانونی شان در شهر کاشمر شناسائی شدند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد:دراین رابطه دو همدست دیگرمتهمان نیز دستگیروپس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

در خور اشاره است تحقیقات پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد.

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود