1
عطش مردم کاشمر نسبت به کتاب و کتابخوانی مشهود است

عطش مردم کاشمر نسبت به کتاب و کتابخوانی مشهود است

 

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی کاشمر به ریاست فرماندار و در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار کاشمر در این جلسه با بیان اینکه باید خدمت به مردم سرلوحه امور ما باشد گفت: در موضوع کتابخوانی و گسترش فرهنگ مطالعه اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته که لازم است از دست اندکاران این موضوع تشکر کنیم.
مهدی فروزان افزود: باید تلاش کنیم تا میزان سرانه مطالعه کتاب در سطح شهرستان کاشمر افزایش یابد چرا که تشنه بودن مردم شهرستان در بحث کتاب و کتابخوانی مشهود است اما فضای محدود کتابخانه های ما و گنجایش اندک آن ها باعث می شود که نتوانیم به این تقاضای مردم پاسخ دهیم.
وی همچنین با اشاره به هفته کتاب اظهار داشت: لازم است در این هفته تعدادی از کتابداران و افراد مرتبط با کتاب در کلاس های درس مدارس شهرستان کاشمر حضور یافته و نسبت به معرفی یک کتاب مفید اقدام کنند.
فرماندار کاشمر همچنین از کمبود تبلیغات کتاب در سطح شهر انتقاد کرد.
رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر هم در این جلسه به برنامه های هفته کتاب اشاره کرد و گفت: دیدار کتابداران با امام جمعه، حضور در مدارس و معرفی کتاب، نواختن زنگ کتاب در یکی از مدارس با همکاری آموزش و پرورش و برگزاری همایش نکوداشت خادمان کتاب از جمله برنامه های هفته کتاب در شهرستان کاشمر خواهد بود.
محمدرضا بدیع زادگان افزود: برپایی نمایشگاه کتاب کاشمر با سبکی جدید و همچنین افتتاح سه کتابخانه مشارکتی شامل کتابخانه شهید صادقی مسجد امام حسن عسکری(ع)، کتابخانه شهید غفوری روستای فرگ و کتابخانه روستای زنده جان از دیگر برنامه های هفته کتاب در کاشمر خواهد بود.
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:1

  1. كتابدار كاشمري
    میپسندم 0

    عاقلان دانند دوستان آمارساز

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود