0
متقاضیان وام ازدواج به شعب تعیین شده مراجعه کنند

متقاضیان وام ازدواج به شعب تعیین شده مراجعه کنند

متقاضیان تعیین شعبه شده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ،حداکثر ظرف ۱۲ روز کاری نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ؛ براساس پیگیری های به عمل آمده از بانک های عامل جهت تسریع در اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، تفاهم شده است این بانک ها حداکثر همکاری لازم را در این باره داشته باشند.
براین اساس، از متقاضیان ثبت‌نام کننده در سامانه موصوف درخواست می‌شود ضمن مراجعه به سامانه یادشده ( با کد رهگیری مربوط) درصورت تعیین شعبه، حداکثر ظرف 12 روز کاری به شعبه مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
به علت کثرت مراجعه متقاضیان به سامانه ازدواج بعضاً ممکن است سامانه با تاخیر در پاسخگویی مواجه شود که متقاضیان ‌باید در زمان های متفاوت، نسبت به ثبت نام یا بررسی آخرین وضع خود در سامانه اقدام کنند.
ضمناً از آنجایی که برخی از بانک ها در بعضی استان ها با تراکم ثبت نام متقاضیان مواجه هستند، درصورت ثبت نام متقاضی جدید، اعطای تسهیلات با تأخیر چندماهه روبرو خواهد شد.
بانک هایی که با کثرت متقاضی استانی در صف روبرو هستند، امکان ثبت نام جدید در سامانه را ندارند و متقاضیان جدید ‌باید از بین بانک های فعال در سامانه، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
خاطرنشان می‌سازد از عید سعید فطر (1393/5/11) تا پایان روز سه شنبه 1393/5/14 بالغ بر 11.525 فقره تسهیلات از سوی بانک های فعال در سامانه ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است.

متقاضیان وام ازدواج به شعب تعیین شده مراجعه کنند

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود