0
گردهمایی مدیران هواشناسی استان در کاشمر

گردهمایی مدیران هواشناسی استان در کاشمر

فرماندار کاشمر در گردهمایی روسای ادارات هواشناسی استان خراسان رضوی درکاشمر اظهار داشت : با توجه به اهمیت و اثراتی که آب و هوا در زندگی و نحوه فعالیت جوامع بشری داردو انسان ها از زمانهای خیلی دور بدان امر توجه داشته اند .
فروزان تصریح نمود : سرمایه گذاری های اندک در بخش پیش بینی هواشناسی گاهی منجر به بازدهی چندین برابر در مدت زمان کوتاه می شود.
فرماندار کاشمر با اشاره به نقش پیش بینی های هواشناسی افزود : با استفاده از خدمات هواشناسی به عنوان یک ابزار مدیریتی در ابعاد گوناگون اقتصادی و اجتماعی می توان خسارتهای اقتصادی و اجتماعی را به حداقل رساند.
وی بااشاره به اینکه شهرستان کاشمریک شهرستان کشاورزی است افزود :  علیرغم توسعه های زیاددرفناوری های کشاورزی درچنددهه اخیر،تولیدات کشاورزی هنوزهم به وضعیت جوی واقلیمی منطقه بستگی دارد.
فرماندار کاشمر بابیان اینکه اطلاع از وضعیت جوی برای کشاورزان وروستائیان مهم است خواستار تعامل با دهیاران وشوراهای اسلامی به عنوان رابطین هواشناسی درزمینه  اطلاع رسانی به موقع به کشاورزان درشرایط بحرانی شد
وی تخصیص بودجه و اعتبارات مناسب جهت تجهیز هواشناسی شهرستان ، تجهیز ایستگاه هواشناسی بخش کوهسرخ ، و تعامل سازنده با مراکز اموزش عالی وپژوهشی شهرستان را از مهمترین اولویتهای این بخش بیان نمود .

گردهمایی مدیران هواشناسی استان در کاشمر

 
 
 
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی‌شود