0
برخورد سه دستگاه خودرو سواری در جاده کاشمر به مشهد 5 کشته و 8 مجروح بر جای گذاشت

برخورد سه دستگاه خودرو سواری در جاده کاشمر به مشهد 5 کشته و 8 مجروح بر جای گذاشت

در اثر برخورد سه دستگاه خودروی سواری در جاده کاشمر به مشهد متاسفانه 5 نفر کشته و 8 نفر مجروح شدند. این حادثه خونین بار که در چهارشنبه شب 26 شهریور ماه در کیلومتر ۲۰ جاده کاشمر به مشهد رخ داد سه دستگاه خودروی سواری به شدت با هم برخورد کردند. در این حادثه رانندگی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که از کاشمر عازم مشهد بود با یک دستگاه سواری پژو پارس که از سمت مقابل در حال حرکت بود به شدت برخورد کرد و سپس خودروی ۲۰۶ دیگری هم نیز که عازم مشهد بود با خودروی مقابل خود نیز برخورد کرد. در این سانحه دلخراش رانندگی یکی از سرنشینان پژو پارس در صحنه جان باخت و ۱۲ مجروح حادثه هم توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ کاشمر جهت مداوا به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شدند. سرنشینان خودروی پژو پارس که توسط نیروهای آتش نشانی از میان آهن پاره ها بیرون کشیده شده بودند در مسیر انتقال و در بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند. تا ساعت ۱۲ نیمه شب گذشته مجموع کشته های این حادثه دلخراش رانندگی به ۵ نفر و مجروحین آن به ۸ نفر رسید...

سروان علیرضا اسدالله زاده فرمانده پلیس راه کاشمر نیز پس از بررسی میدانی صحنه تصادف در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما علت وقوع این تصادف مرگبار را سبقت غیر مجاز خودروی پژو پارس عنوان کرد.

این گزارش حاکی است جاده کاشمر به سه راهی شادمهر به طول ۵۵ کیلومتر مهم ترین و پرتردد ترین محور مواصلاتی کاشمراست که حدود ۳۵ کیلومتر این مسیر در حوزه استحفاظی کاشمر و مابقی در حوزه شهرستان مه ولات است که در ایام مختلف سال شاهد بروز تصادفات رانندگی است به طوری که در هفته گذشته نیز بر اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان با موتورسیکلت ۲ جوان کاشمری ۲۴ و ۲۵ ساله کشته شدند.

 

برخورد سه دستگاه خودرو سواری در جاده کاشمر به مشهد 5 کشته و 8 مجروح بر جای گذاشت

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود