0
60 میلیارد ریال اعتبار برای اتمام پروژه‌های ورزشی کاشمر نیاز است

60 میلیارد ریال اعتبار برای اتمام پروژه‌های ورزشی کاشمر نیاز است

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، احمدرضا روشندل صبح امروز در دیدار کارکنان و تعدادی از روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان با امام جمعه کاشمر اظهار داشت: استخر سرپوشیده، استادیوم آزادی کاشمر و اماکن ورزشی روباز روستایی از جمله مهم‌ترین پروژه‌هایی است که به دلیل نبود اعتبار به صورت نیمه تمام رها شده است.
وی گفت: سالن‌های ورزشی روستایی در قوژد، فدافن، ایور و شهر ریوش از مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی بوده که با پرداخت خودیاری از سوی خیران هنوز تکمیل نشده است.
روشندل خاطرنشان کرد: نبود یک سالن ورزشی استاندارد برای انجام مسابقات توپی و نیز کمبود اعتبار برای فعالیت‌های ورزشی و عمرانی مهم‌ترین مشکل فرا روی مجموعه ورزشی این شهرستان است.
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به وجود 40 هیئت ورزشی در رشته‌های مختلف در سطح شهرستان یادآور شد: در حال حاضر بیش از 5 هزار ورزشکار در قالب 35 هیئت ورزشی فعال در سطح شهرستان ساماندهی شدند.
وی با بیان این که داشتن کارت بیمه ورزشی برای حضور ورزشکاران در اماکن ورزشی امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است تصریح کرد: در این راستا در نیمه نخست امسال برای 3 هزار و 500 ورزشکار کارت بیمه ورزشی صادر شده است.
روشندل با بیان این که صنعتی نبودن شهر و نبود واحدهای صنعتی در شهرستان یکی از کمبودهای جدی در حوزه ورزش است، افزود: متاسفانه ورزشکاران به دلیل نبود حامی و اسپانسر مالی رنج می‌برند؛ چرا که توان پرداخت هزینه‌های مختلف نظیر لباس، حق شرکت و رفت و آمد را ندارند.
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به نامگذاری یکی از روزهای هفته تربیت بدنی به نام ورزش، مدرسه، دانشگاه و حوزه را به فال نیک گرفت و یادآور شد: امیدواریم با یک برنامه‌ریزی مدون بتوانیم زمینه ایجاد همکاری و تعامل نیروهای انسانی این بخش‌ها را در راستای توسعه فعالیت‌های ورزشی افزایش دهیم

60 میلیارد ریال اعتبار برای اتمام پروژه‌های ورزشی کاشمر نیاز است

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود