0
یک کشته در نزاع خونین جشن عروسی روستای علی آباد کوهسرخ

یک کشته در نزاع خونین جشن عروسی روستای علی آباد کوهسرخ

فرمانده انتظامی کاشمر گفت : نزاع خونین در یک مجلس عروسی در روستای علی آباد از توابع بخش کوهسرخ کاشمر منجر به کشته شدن جوان ۱۹ ساله ای شد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری در خصوص این نزاع یادآور شد: پیرو تماس مرکز بهداشتی و درمانی شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ کاشمر مبنی بر مجروح شدن یک جوان بر اثر ضربه چاقو با مرکز فوریت های پلیسی، سریعا ماموران پاسگاه انتظامی کوهسرخ به محل مراجعه می کند.

وی با بیان این که در بررسی اولیه و بر اساس ادعای همراهان فرد مجروح مشخص می شود که مجروح شدن این جوان بر اثر یک درگیری در مجلس عروسی در روستای علی آباد اتفاق افتاده است افزود: بلافاصله ماموران به روستای علی آباد مراجعه می کنند و با حضور نیروی کمکی از شهرستان در محل روستا، افرادی که در این نزاع شرکت داشتند را دستگیر می کنند.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به این که در تحقیقات پلیسی مشخص شد ابتدا فرد مقتول ابتدا به خاطر ضربه زدن به خودرویش در مسیر حرکت به سمت منزل عروس با آنها درگیری لفظی پیدا می کند و با وساطت مردم جدا می شوند اظهار داشت: با نزدیک شدن به خانه عروس فردی با همراه داشتن چاقو با فرد مقتول گلاویز می شود و یک ضربه به سینه او وارد می کند.

وی با بیان این که علیرغم انتقال جوان ۱۹ ساله به مرکز بهداشتی و درمانی شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ وی فوت می کند خاطر نشان کرد: در این زمینه یک فرد دیگر که به وسیله چاقو مجروح شده بود به صورت سرپایی مداوا شد.

سرهنگ باقری با تأکید بر این که با تحقیقات و بررسی های انجام شده جوان ۲۰ ساله ای به عنوان قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر شده است تصریح کرد: در این راستا ۴ نفر دیگر نیز که در این نزاع مشارکت داشتند هم توسط پلیس دستگیر و هم اکنون در بازداشت به سر می برند.

منبع :كاشمر بصير


 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود