0
پسر روانی از روستای سنجدک كوهسرخ ، مادر خود را به قتل رساند.

پسر روانی از روستای سنجدک كوهسرخ ، مادر خود را به قتل رساند.

فرمانده انتظامی کاشمر در گفت و گو با خبرنگار كوهسرخ  اظهار داشت: شب گذشته، جواني از روستای سنجدک که از اختلالات روانی رنج می برد، مادر
53ساله خود را به قتل رساند.سرهنگ «ابوالقاسم باقری» با بیان این که قاتل به جرم خود اعتراف کرده است گفت: شورای روستا موضوع را به پلیس اطلاع دادند و ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند و پس از دستگیری قاتل، وی را تحویل مقامات قضایی دادند.
خبر تكميلي :
قتل مادر روستایی در جنون پسر
گروه شوک: مردی در اقدامی جنون‌آمیز مادر روستایی‌اش را به قتل رساند.  ساعت 10 شب 29 دی ماه، دهیار روستای سنجدک منطقه کوهسرخ کاشمر با پلیس 110 تماس گرفت و از قتل زنی 53 ساله داخل یک خانه خبر داد. مأموران پاسگاه انتظامی کوهسرخ بلافاصله در محل حاضر شدند و جسد زن 53 ساله‌ای را که سکینه نام داشت کشف کردند. سرهنگ «ابوالقاسم باقری» فرمانده پلیس کاشمر با اعلام این خبر گفت: بررسی‌های میدانی حاکی از آن بود که این زن به دست پسرش به قتل رسیده است. متهم دستگیر و به پاسگاه کوهسرخ منتقل شد. پسر 39 ساله که «ناصر» نام دارد و از ناراحتی اعصاب و روان رنج می‌برد، گفت: مجرد هستم و به خاطر بیماری روحی و روانی از مدتی پیش تحت نظر پزشک بودم. من و مادرم از سر شب با هم جر و بحث لفظی داشتیم، ناگهان کنترلم را از دست دادم و با ضربات مشت و لگد به او حمله ور شدم اما وقتی به خود آمدم متوجه شدم مادرم نفس نمی‌کشد.
قاضی نجف‌زاده، دستورات تخصصی برای پیگیری موضوع را صادر کرد و جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.


 
 
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود