0
موضوعات مطرح شده در خصوص موسسه مالی میزان شایعه است / موسسه با تمام قوت در حال خدمت رسانی است

موضوعات مطرح شده در خصوص موسسه مالی میزان شایعه است / موسسه با تمام قوت در حال خدمت رسانی است

به نقل از كاشمر بصير .روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری میزان در اطلاعیه اعلام کرده است که موضوعات مطرح شده در خصوص این موسسه شایعه است و تمامی شعب موسسه میزان با تمام قوت در حال خدمت رسانی به مردم است.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مسائل مطرح شده در فضای اقتصادی استان خراسان رضوی در خصوص برخی از شرکت های سرمایه گذاری از جمله پدیده شاندیز، اخیرا مشاهده شده است که برخی افراد مسائل و مشکلاتی را متوجه برخی از موسسات مالی و اعتباری معتبر از جمله موسسه مالی و اعتباری میزان نموده اند؛ بدین وسیله ضمن رد شایعات مطرح شده، اعلام می دارد این ادعاها هیچ پایه و اساسی نداشته و طبق استعلامات انجام شده موسسه میزان با قوت تمام در حال خدمت رسانی به مشتریان محترم و مردم شریف بوده و خواهد بود.

گفتنی است پس از انتشار شایعات مبنی بر ورشکستگی موسسه میزان در برخی شهرستان ها و ازدحام جمعیت در شعبات این موسسه، از صبح امروز نیز مشتریان موسسه مالی و اعتباری میزان در شهرستان کاشمر با حضور در شعبه مدرس کاشمر خواستار استرداد وجوه نقد حساب ها و سپرده های خود شدند . این گزارش حاکی است علیرغم ازدحام جمعیت در این شعبه که منجر به حضور نیروی انتظامی هم شد مراجعه کنندگان با ارائه دفترچه ها و برگه های سپرده گذاری در این موسسه، چک مربوطه را دریافت می کردند.

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی‌شود