0
دانلود برنامه گزارش 5 درباره موضوع موسسه اعتباری میزان

دانلود برنامه گزارش 5 درباره موضوع موسسه اعتباری میزان

دانلود برنامه گزارش 5 درباره موضوع موسسه اعتباری میزان
مردم در برنامه تلویزیونی گزارش 5: به میزان اطمینان داریم
صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی دیشب در برنامه تلویزیونی پر بیننده گزارش5 به شایعات بی اساس مطرح شده درباره موسسه اعتباری میزان پرداخت
این برنامه در گفتگو با مسوولان استانداری خراسان رضوی ، مدیران موسسه میزان و نیز مشتریان ضمن بررسی مسائل مطرح شده درباره این موسسه ، این موضوعات را شایعات بی اساس عناصر فرصت طلب اعلام کرد.
در این برنامه تعدادی از مشتریان با انتقاد از ازدحام بی دلیل در برخی از شعب اعلام کردند ازدحام مشتریانی که نیاز به سرمایه خود ندارند باعث شده تا میزان در خدمت رسانی به دیگر مشتریان دچار اختلال شود.
یکی از شهروندان در این برنامه گفت : میزان سابقه 15 ساله دارد و ما به آن اعتماد داریم اگر مردم ازدحام نمی کردند ،هیچ مشکلی و جود نداشت .
یکی دیگر از مشتریان در گفتگو با گزارشگر برنامه تصریح کرد : با اطلاع رسانی مسوولان متوجه شدم که مسائل طرح شده در شبکه های اجتماعی شایعه سو استفاده کنندگان است .
یکی دیگر از شهروندان گفت :هر بانک دیگری با این هجوم مواجه می شد ، شک نکنید که دچار اختلال می شد اما میزانی ها تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به مردم بکار بسته اند.
یکی دیگر از شهروندان هم از افزایش سرمایه خود در میزان خبر داد و گفت : ما به میزان اعتماد داریم و مسائل مطرح شده درباره وضعیت این موسسه کاملا شایعه است .
وی افزود : باید در این شرایط کمک کنیم تا این موسسه خوش نام دچار اختلال در خدمت رسانی نشود.
در ادامه این برنامه که همراه با توضیحات مدیر عامل موسسه اعتباری میزان درباره بورسی شدن میزان ، پذیره نویسی ، اظهارات رئیس کل بانک مرکزی درباره صدور مجوز رسمی برای میزان بود ، تصاویری از عادی شدن از شعب موسسه میزان و نیز تحویل دوباره چکها به موسسه از سوی مشتریان پخش شد.
یکی از مسوولان شعبه میزان به گزارشگر برنامه چکهای را نشان داد که پس از صدور ،دوباره توسط مشتریان به شعبه تحویل داده شده است.
در این برنامه مدیر کل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی هم اعلام کرد :موسسه اعتباری میزان هیچگونه مشکلی ندارد.
رسولیان گفت : مسوولان ارشد بانک مرکزی اعلام کرده اند که موسسه میزان جز 5 موسسه ای است که در حال ساماندهی و صدور مجوز نهایی است .
وی خطاب به مردم و مشتریان این موسسه افزود: مسوولان حوزه نظارت بر موسسات غیر بانکی بانک مرکزی به ما اعلام کرده اند موسسه مالی و اعتباری میزان هیچ مشکلی ندارد.
 
 

دانلود برنامه گزارش 5 درباره موضوع موسسه اعتباری میزان

 

 

 
 
 
 
   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی شود