0
همایش نکوداشت مقام معلم با حضور معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل، مسئولان ادارت کاشمر و کوهسرخ و فرهنگیان کوهسرخ برگزار شد.

همایش نکوداشت مقام معلم با حضور معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل، مسئولان ادارت کاشمر و کوهسرخ و فرهنگیان کوهسرخ برگزار شد.

مهدی جوادی/ همایش بزرگداشت مقام معلم با حضور نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، امام جمعه کوهسرخ، فرماندار کاشمر، بخشدار کوهسرخ، شهردار ریوش، روسای اداره آموزش پرورش کاشمر و خلیل آباد و همکاران فرهنگی شاغل و بازنشسته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه کوهسرخ معاون مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در یک ساله اخیر در کوهسرخ برای بهبود شرایط آموزشی این منطقه گفت: تلاش می کنیم با کمک به اردوگاه دانش آموزش امام رضا(ع) کوهسرخ، شرایط مناسب تری برای اردوهای محلی دانش آموزان کوهسرخی فراهم کنیم.

دکتر«علیرضا کاظمی» در ادامه با تاکید بر لزوم اهمیت بیشتر به آموزش و پرورش و تغییر نگاه دولت و ملت به موضوع تعلیم و تربیت گفت: باید آموزش و پرورش موضوع و دغدغه اصلی جامعه شود.

وی افزود: کمک خواهیم کرد تا یک کارگاه کامپیوتر به صورت کامل نیز در آینده ای نزدیک در کوهسرخ تجهیز شود.

وی در ادامه با اشاره به درگذشت 2 نفر از همکاران فرهنگی کوهسرخ در سال گذشته گفت: خانواده های این همکاران، با مساعدت اداره کل به کربلای معلی اعزام خواهند شد.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل اموزش و پرورش در ادامه از خلاقیت های صورت گرفته در اجرای برنامه های هفته معلم و تهیه فیلم کوتاه که به صورت خبری تهیه شده بود تقدیر کرد.  وی در پایان با تاکید بر اهمیت فعالیت های پرورشی و فوق برنامه گفت: مبلغ 50 میلیون ریال نیز به فعالیت های پرورشی این اداره تخصیص خواهد یافت.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تحقق اهداف شعار سال مبنی بر «دولت و ملت، هم دلی و هم زبانی» و حضور پر رنگ مسئولان ادارات کاشمر و کوهسرخ در جلسه گفت: ادارات منطقه کوهسرخ و کاشمر مصداق بارز همدلی و هم زبانی هستند و باید قدر این همدلی دانسته شود.

وی در ادامه خطاب به نماینده شهرستان کاشمر مجلس در شورای اسلامی گفت: باید حمایت ها از آموزش و پرورش بیشتر شود و این همکاری و همیاری بیشتر دولت و مجلس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

در ادامه نماینده شهرستان کاشمر،  بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم توجه تخصیص اعتبار لازم برای آموزش و پرورش گفت: تلاش می کنیم با بحث های تخصصی در کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی، شاهد تغییر خوبی در آموزش و پرورش باشیم.

دکتر «اسماعیل نیا» در ادامه با مقایسه آموزش و پرورش ایران با برخی کشورها گفت: رشد و توسعه هر کشوری به توجه به مسائل آموزش و پرورش و رفع آن گره خورده است.

وی با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در اداره آموزش و پرورش کوهسرخ افزود: تعامل و همدلی و هم زبانی بین مردم و مسئولان می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

وی در پایان با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری مبنی بر «دولت و ملت، هم دلی و هم زبانی» گفت: باید برای تحقق اهداف و توسعه کشور از سیاسی کاری پرهیز کنیم و حول محور ولایت، انسجام و اتحاد ملی داشته باشیم.

در ادامه رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهسرخ با تقدیر از حضور پررنگ همکاران فرهنگی در مراسم نکوداشت مقام معلم گفت: همه تمجید ها و تعریف ها از معلم و اهمیت کار او به حق راست و درست است و هرچه درباره معلم گفته اند نیز کم است و در این مورد باید دیگران صحبت کنند.

وی ضمن تبریک هفته معلم به معلمان  و کارکنان آموزش و پرورش منطقه کوهسرخ گفت: با توجه به الگو بودن معلم برای دانش آموزان، خود معلم از آنچه تدریس می کند مهم تر است بنابراین یک معلم باید در خودسازی به حدی برسد که اگر دانش آموز رفتار و روش او را به طور کامل الگو قرار داد، حرجی نباشد.

 

 

   
آیا در این خبر مشکلی وجود دارد ؟

اگر در خبر مربوطه مشکل تایپی و یا هرگونه مشکل دیگر مشاهده نمودید
از طریق صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نظرات:0

نظر دهید

کد را وارد کنید:*
عکس خوانده نمی‌شود